Автор Тема: Бiзнес  (Прочитано 260 раз)

Klopiko

• Новичек
  • *
  • Рейтинг: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бiзнес
« Ответ #3 : Декабря 20, 2021, 04:16:02 pm »
Це круто, коли захоплення переростаємо в повноцінний бізнес. Якщо чесно, у мене завжди була мрія зробити своє хобі прибутковим, монетизувати його. І ви знаєте, сподіваюся що незабаром все трапиться саме так, як я і задумувала

Gostinosti

• Бывалый
  • **
    • Просмотр профиля
Re: Бiзнес
« Ответ #2 : Декабря 20, 2021, 03:13:23 pm »
Буває і так, але, круто звичайно коли хобі переростає в щось більше. Я завжди під замком читаю історії про те, як захоплення стадо справою всього життя, як воно почало приносити дохід. У мене у самій так, принаймні я до цього прагну. Я обожнюю готувати, особливо кондитерські вироби, для мене це найкраще проведення часу. І зараз реалізую мрії, відкриваю своє кафе-кондитерську) вже багато зроблено, приміщення знайдено, ремонт повним ходом, ось здесь замовили холодильне обладнання, залишиться питання персоналу і реклами, і можна відкриватися) сподіваюся що все вийде

Klopiko

• Новичек
  • *
    • Просмотр профиля
Бiзнес
« Ответ #1 : Декабря 20, 2021, 02:52:25 pm »
Як ви вважаєте, чи реально на своєму хобі розбагатіти? Я не кажу про невелику монетизацію, я маю на увазі хороші гроші, щоб повністю піти з роботи і займатися тільки цією справою, що приносить дохід як мінімум в кілька разів вище середнього?